Lütfen JavaScript'i Etkinleştirin

REALITY CONFERENCE SYSTEM

Kurucularının, 1998 yılından bu yana kongre sektöründe edindiği deneyimlerle, 2011 yılında sektörde yerini alan Reality Conference System; Ulusal ve uluslararası toplantı, sempozyum, kongre ve organizasyonların teknik altyapı hizmetlerini sağlayan firmamız, kuruluşundan itibaren ekipman yatırımını lider markalarla gerçekleştirmiştir. Kusursuz bir organizasyonun vazgeçilmez yapı taşı olan teknik sistemler, birincil önceliği müşteri memnuniyeti olan tecrübeli teknik ekibimizin kontrolünde hizmetinize sunulmuştur.

Sizleri, sizin yerinize de düşünüp detaylandıran, alışılagelmiş konseptlere alternatif sunan profesyonel ekibimizle çalışmaya davet ediyoruz.

Etkinlik, organizasyon ve proje tasarımları oluştururken size en uygun hedef kitleye göre konsept/yaratıcı tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Tasarım ekibimiz hazırlanan görselleri 3D ve gerçek ölçülerde tarafınıza sunmaktadır.

Bütün karışık görünen işlerinizde RL Dekor çözüm ortağı olarak yanınızda! İşleriniz için sahip olduğunuz bütçe, gerekli bilgiler ile sizler için en uygun olacak şekilde görsellerin tasarımından malzeme tedariği konusuna kadar tam destek vermekteyiz.

Kullandığımız güncel tasarım trendleri, baskı teknikleri ve baskı malzemeleri dahil herşey teknoloji ile her geçen gün gelişmekte.

Her zaman yenilikçi ve üretici olmak en büyük ilkemiz. Hayallerinizdeki organizasyonları sizler için tasarlayıp / uyguluyoruz. Sektörde bunca yıldır en önde yer almamızın en büyük sebeplerinden birisi de budur.